Kilka słów o nas

Cześć!

Nazywam się Rafał Jaworski.

Jestem licencjonowanym pilotem oraz przewodnikiem turystycznym, a także pomysłodawcą i założycielem dwóch marek ściśle związanych z turystyką:

  • Vivat Podlasie (vivatpodlasie.pl; strona aktualnie jest w przebudowie), to marka, pod której szyldem świadczymy rozmaite usługi turystyczne: wycieczki grupowe i indywidualne, spacery tematyczne oraz usługi licencjonowanego pilota i przewodnika turystycznego (bieżąca oferta wycieczek po województwie podlaskim).
  • A nu jego! Odzież, akcesoria i pamiątki z podlaskim charakterem. (strona, na której się znajdujesz) z kolei, to marka, która postawiła sobie za cel promowanie województwa podlaskiego za pomocą niecodziennych pamiątek, wyraźnie inspirowanych duchem tej części naszego kraju.

Podlaskie fascynuje mnie od zawsze. Zależało mi więc na tym, żeby pokazać je na rozmaite sposoby, a tym samym z jednej strony rozbudzić ciekawość tym – często mało znanym – przepięknym, pełnym jeszcze dzikiej Natury zakątkiem Polski. Z drugiej zaś strony, chcę opowiedzieć Ci wiele niezwykłych historii, które z racji położenia województwa, w szczególny sposób zapisały się w pamięci ludzi, zabytkach i oszałamiającej wręcz czasem przyrodzie.

Właśnie tak w roku 2012 zrodziła się marka Vivat Podlasie.

Dzięki temu możesz więc w pełni zorganizowanej formie zobaczyć: Białystok, Supraśl, Tykocin, Kruszyniany, Bohoniki, Narwiański Park Narodowy, Suwalski Park Krajobrazowy, Suwalszczyznę i wiele innych zakątków całego województwa.

Oprócz tego, profesjonalnie zajmuję się projektowaniem graficznym, co w 2019 r. zaowocowało powstaniem kolejnej, wyżej wspomnianej marki: A nu jego! Sklep z podlaskim charakterem, na „łamach” której projektuję: odzież, pamiątki i rozmaite akcesoria nasycone podlaską kulturą.

Zapraszam Ciebie do skorzystania z oferty jednodniowych, w pełni zorganizowanych wycieczek po województwie podlaskim, a także zaopatrzenia się w mniejszy lub większy drobiazg, który będzie towarzyszył Ci w codziennym życiu przez długi czas i przypominał o mile spędzonych chwilach w tych wyjątkowych stronach Polski.

Pozdrawiam serdecznie!

Vivat Podlasie • Wycieczki indywidualne i grupowe

J. K. Branickiego 29 lok. 32
15-085 Białystok

NIP: 966 128 93 44
REGON: 200098748

T: +48 502 296 405
E: biuro@vivatpodlasie.pl